Hb Spa - Avcılar Hb Spa Ve Masaj Salonu
209
page-template-default,page,page-id-209,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Hb Spa

Avcılar HB Spa ve Masaj Salonu

İstanbul Avcılar da bulunan HB SPA MERKEZİ özenle dekore edilmiş geniş ve ferah salonu ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. İçerisinde hamam, sauna, buhar odası, havuz, kişiye özel masaj ve terapi odaları, güvenli giyinme odaları cafterya ve dinlenme alanları ile ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklere sahiptir.

HB Spa ve Masaj Salonu; En iyi uzmanlarımızın size hizmet vereceği seans alışkanlık yapacaktır. Masaj Uygulamaları; İsveç masajı, klasik masaj ve taş masajı, sauna ve Türk Hamamı ile birlikte pozitif ortamıyla şuana kadar alışkın olmadığınız bir hizmet kalitesiyle karşılanacaksınız.

Rahatlamak mı istiyorsunuz ? O halde sizi Salonumuza Bekliyoruz

Avcılar Masaj Salonu; Bölgesindeki en tecrübeli ve en kaliteli masöz kadrosu ile çalışan Vip masaj salonları müşterilerine gösterdiği ilgiyle ve müşteri memnuniyet açısından pek çok kişinin ve masajı sevmiyorum diyen kişilerin bile beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Telefon
WhatsApp