Masaj - Avcılar Hb Spa Ve Masaj Salonu
184
page-template-default,page,page-id-184,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Masaj

HB Spa Avcılar Masaj Hizmeti

Masajın Fiziksel Faydaları

Kas ve bağ dokunun daha hızlı iyileşmesine destek olur. Ağrıları, şişkinliği ve kas spazmlarını azaltmaya yardımcıdır. Eklemlerde esnekliği ve hareket aralıklarını arttırır. Spor sırasında oluşabilecek yaralanmalarda iyileştirici etki sağlayarak fiziksel performansı arttırır.

Masaj yaptırmak neye iyi gelir?

 
Masaj, kan dolaşımını hızlandırır ve depresyonu yatıştırır.Ayrıca masajın bağışıklık sistemini güçlendirdiğine ve ağrıların azalmasına yardımcı olur. Düzenli masaj terapisi alan kişiler stresten, depresyondan kurtulur. Yanlış yapılan masaj vücudunuza zarar verebilir.
 
Masajın vücuttaki etkileri nelerdir?
 
Avcılar Masaj, lenf dolaşımını düzenler ve vücutta detoks etkisi yaratır. Masaj sırasında belirli bölgelere yapılan bası sayesinde, lenf dolaşımı düzenlenir. Bu da dokularda biriken zararlı maddelerin atılmasına yardımcı olur. Cilt altında biriken ödem ve toksik maddeler, masaj yardımıyla o bölgeden uzaklaştırılırlar.
 
Haftada kaç gün masaj yapılır?
 
Genel masaj haftada 1 gün uygulandığında yeterli olabileceği gibi bunun 2 veya 3 defa tekrarında da bir sakınca yoktur. -Kısmi masajın uygulanışı için bir zaman tahdidi yoktur. Haftanın her günü ve saati yapılabilir.
Telefon
WhatsApp